با ما در ارتباط باشید       شماره تماس : 88537981-88515091

نمونه طراحی بروشور 

 

 

لیست قیمت طراحی بروشور را می توانید از اینجا ملاحظه نمایید

 

pricelist 


 

 

 

 

 

بروشور به عنوان یکی از ابزارهای مهم معرفی محصول و خدمات به مشتریان شناخته میشود 

مشتریان شما به چشم انداز و فعالیت شما علاقه مند نیستند ، بلکه توجه و علاقه شان بروی کسب و کار خودشان است. در طراحی بروشور باید بروی منافع مشتریان متمرکز بود ، بطوریکه بواسطه طراحی بروشور جذاب از خرید از شما لذت ببرند . شاید برای شما مهم است که تا چه حد رشد داشته اید و حتی شاید بخواهید در طراحی بروشور خود صفحه اول را به عکسی از ساختمان شرکتتان اختصاص دهید ، اما واقعا برای مشتریان چه اهمیت دارد ؟ مسئله ای که برای مشتریان مهم است نیازشان است و اینکه آیا شما می توانید نیازشان را برآورده سازید یا خیر

در زیر به معرفی انواع بروشور میپردازیم ، که با تسلط کامل بروشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید . 

انواع بروشور

 

  •  بروشور سه لت کلاسیک

بروشور سه لت

 

یکی از ابتدایی ترین فرم های بروشور می باشد که مدتهاست آن را میشناسید . با توجه به قرون به صرفه بودن این بروشور، بیشتر صاحبین کسب و کارها علاقه ی زیادی به سفارش این محصول دارند . 

 

  • بروشور آکاردئونی

 

بروشور آکاردئونی

 

این مدل از بروشور با توجه به شکل ظاهری آن به آکاردئونی معروف میباشد . عموما در این نوع از بروشور به دلیل اینکه توسط چند لت به بخش های زیادی تفکیک می شود، برای معرفی تعدادی از محصولات مناسب می باشد. قبل از طراحی بروشور سه لت  به این نکته باید توجه نمود که مطالب ما به چند لت فضا نیاز دارد تا فضای مورد نیاز را با اضافه و کم کردن تعداد لت ها مشخص کنیم . 

 

  • بروشور پنجره ای 

بروشور پنجره ای

 

شکل ظاهری این بروشور شما را به یاد باز شدن پنجره می اندازد . این ویژگی می تواند ایده های زیادی را در ذهن طراح ایجاد کند . تداعی شدن این نگاه به بیننده حس تازه ای میدهد . طراحی بروشور پنجره ای از این جهت، از بقیه بروشورها مشکل تر می باشد. بدون ایده ی نو این بروشور با بقیه بروشورها تفاوت چندانی نخواهد داشت . 

 

  • بروشور سه لت مربع

بروشور سه لت

 

گاها به این فکر میکنید که وقت آن است تا سایز بروشور خود را برای جلوه گر شدن بیشتر آن تغییر دهید . از سایزها و قطع های استاندارد و تکراری خسته شده اید . این نوع از بروشور در سایز استانداردی نمی باشد . همین مسئله آنرا از انواع دیگر بروشور مجزا می کند. در علم روانشناسی استفاده از اشکالی که اضلاع مساوی دارند به بیننده حس اطمینان بیشتری می دهد . به طوری که با در دست گرفتن این بروشور حس اطمینان توام با تفاوت را به بیننده القاء می کنید. در طراحی بروشور مربع استفاده بهینه از فضا بسیار حائز اهمیت می باشد . چرا که در سایزهای استاندار که قبلا از آنها استفاده کرده اید فضای بیشتری در اختیار شما بوده است . 

 

  • بروشور سه لت A4

بروشور سه لت

 

همیشه این امکان وجود دارد تا در سایزهای استاندارد (A4, A5 A6 و ...) در تعداد لت های متفاوت بروشور تهیه کنید .ویژگی  سایز های استاندارد در این است که از کاغذ به صورت بهینه و در کمترین دور ریز استفاده می شود .امکان قرار گیری آن در پاکتهای استاندارد همیشه فراهم است . فضای مناسبی که در بروشور سه لت A4 وجود دارد دست شما را در معرفی محصول باز می گذارد . شما می توانید با قرار دادن عکس های بزرگ و گیرا و جداول مشخصات به طور مفصل به محصول خود بپردازید . 

 

  • بروشور برشدار 

بروشور برشدار

 

خاص بودن را با این بروشور تجربه کنید . طراحی بروشور برشدار جلوه ی متفاوتی را به کسب و کار شما می دهد . استفاده از فرم های خاص و مطابق با نوع محصول جسارت شما را در معرفی محصول خود افزایش می دهد . شما بیننده را وادار به مطالعه بروشور محصول خود می کنید .در بعضی از مواقع از قالب بروشور خارج شده و به یک اثر هنری می رسیم . تفاوتی نمی کند چقدر می خواهید خاص باشید . این نوع طراحی بروشور این امکان را به شما می دهد تا ذهن خود را به هر جهت رهسپار کنید . 

گروه طراحی لیزارد توانسته است با تجربه خود در زمینه طراحی بروشور گام مهمی را در ارائه این خدمت به مشتریان بردارد

ضمنا می توانید در بخش قیمت طراحی بروشور از تعرفه طراحی و چاپ بروشور مطلع شوید . علاوه بر آن کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند .

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

ارتباط با ما

گروه تبلیغاتی لیزارد 

Email: info@lizard-designgroup.com

تلفن : 88515091

JoomShaper