با ما در ارتباط باشید     شماره تماس : 88537981-88515091

 

Lizard  گـــــروه طراحی و چاپ لـــــیزارد

 

مشاوره رایگان تلگرام واتس آپ

ساک تبلیغاتی

 

 

 

 

 

 انواع ساک تبلیغاتی

 

ساک دستی پارچه ای

این ساک از پارچه هایی ساخته میشوند که در بازار به نام پارچه های سوزنی معروفند . ساک هایی از این جنس دارای مقاومت نسبتا خوبی هستند ، اما برای چاپ محدود به دو یا نهایتا سه رنگ . این محدودیت باعث می شود این نوع ساک از جلوه لازم برخوردار نباشد . ولی اگر شما به ساک دستی با قیمت مقرون به صرفه هستید حتما این نوع ساک را انتخاب نمایید.

 

ساک تبلیغاتی

 

 

ساک دستی طلاکوب

 این مدل ساک معمولا از جنس مقواهای رنگی ساخته شده است . اما این امکان وجود دارد که روی هر مقوایی عملیات طلاکوب را انجام دهید. از نقاط قوت این ساک جلوه بسیار زیبای آن می باشد . همچنین با توجه به اینکه بیشتر مواقع ساک بصورت خام از قبل تولید شده است پس از سفارش کافی است لوگو روی ساک طلاکوب شود ، بدین جهت زمان  تحویل این مدل ساک بسیار زودتر از مدل های دیگر می باشد.  از نقاط ضعف این مدل ساک تنوع کم در چاپ هست .

 

ساک تبلیغاتی طلاکوب 

ساک دستی کرافت

 

اگر کمی خوش ذوق و هنری باشید قطعا سراغ این جنس ساک دستی خواهید رفت . مقوای کرافت که هم از نظر بصری متفاوت با دیگر کاغذهای مرسوم بازار هست و هم از نظر قیمت مناسبتر . کرافت این اجازه را به ما می دهد که هم بتوانیم روی آن چاپ داشته باشید هم طلاکوب و هم برجسته . 

 

ساک دستی کرافت

 

ساک دستی (شاپینگ بگ) کاغذی با چاپ چهار رنگ

 

شاید از نظر جلوه هیچ ساکی به این اندازه جذاب نباشد . به دلیل چاپ چهار رنگ شما امکان اضافه کردن هر مطلبی را روی ساک دارید . از اسم و لوگوی شرکتتان تا شعار و عکس های نمونه کارهایتان . بطوری که می توانید به اندازه یک بروشور روی آن حساب کنید . شاید از نظر قیمت بیشترین قیمت را در بین ساک های دستی دارد، اما از جهت جذابیت شما را کاملا قانع خواهد کرد. 

 

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی چهار رنگ

0
0
0
s2sdefault

ارتباط با ما

گروه تبلیغاتی لیزارد 

Email: info@lizard-designgroup.com

تلفن : 88515091

JoomShaper